Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Gozd – oferty mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie dwupoziomowe Gozd

Gozd,zachodniopomorskie

99 000 zł115,76 m² 855,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszk 2 poziomy 115 m2, gm Bobolice, zachodniopom Mieszkanie 56 m2, 2 pokoje, gmina Bobolice Lokal mieszkalny położony na parterze budynku z możliwością zagospodarowania 1-go piętra. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkania z ogródkami - Enklawa Prendowskiej w Kielcach Na sprzedaż 2 komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trakt Brzeski

Sulejówek(Gózd + 24 km)

760 000 zł54,70 m² 13 894 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w okolicach Warszawy? Mamy świetną alternatywę prawdziwa perełka w Sulejówku. Lokalizacja okolice ul. Trakt Brzeski, sulejówek Oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie położone na obrzeżach Kielc, w spokojnej okolicy z przewagą nowej zabudowy i terenów zielonych. To miejsce dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźmińskiego

Biłgoraj(Gózd + 22 km)

618 443 zł74,11 m² 8 344,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Cedzyna

Cedzyna(Gózd + 14 km)

353 625 zł30,75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 30,75 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł39,17 m² 11 233,09 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kostomłoty Drugie

Kostomłoty Drugie(Gózd + 16 km)

571 200 zł84 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Idealne mieszkania dla rodziny. 0% prowizji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,70 m² 9 080,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do zamieszkania, wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 415 zł54,35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,35 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł62,50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż Kielce, ul. Meisnera, ślichowice Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radomska

Gózd,mazowieckie

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę parter w domu 80m2, gózd, do zamieszkania od zaraz, wysoki standard wykończenia, atrakcyjna lokalizacja .Oddzielne wejście. Do dyspozycji: kuchnia z jadalnią, salon, pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radomska

Gózd,mazowieckie

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 80m2, gózd, do zamieszkania od zaraz, wysoki standard wykończenia, atrakcyjna lokalizacja. Do dyspozycji: kuchnia z jadalnią, salon, pokój, łazienka, przedpokój, korytarz wejście.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij